Kontakt oss


Personvern

Det er vi som overrasker lidenskapelige matelskere.

 

Matpartner AS
Hofstadvegen 89, 7224 Melhus
Tlf: 72 83 11 15 – Fax: 72 83 14 33
firmapost@matpartner1.no

Daglig leder
John Forseth – Tlf: 926 07 432 – john@matpartner1.no

 

Fabrikksjef

Elin Skinderhaug – Tlf: 990 00 908 – elin@matpartner1.no  

 

Kvalitets- og HMS-leder

Ingunn Grimsbo Holøymoen – Tlf: 951 69 574 – ingunn@matpartner1.no

 

Driftsleder
Christian Bjørnbeth – Tlf: 993 03 780 – christian@matpartner1.no

 

Planlegging- og innkjøpssjef
Roy Johansen – Tlf: 994 65 370 – roy@matpartner1.no

 

Ekspedisjonssjef
Kim Andre Mandal – Tlf: 471 55 844 – kim@matpartner1.no

 

Økonomi- og administrasjonssjef
Anne Cathrine Sandnes - Tlf: 915 89 980 - 
anne.cathrine@matpartner1.no

 

Produkt- og utviklingssjef

Ole Morten Hansen – Tlf: 489 93 887 – ole@matpartner1.no

 

Teknisk sjef
Stig Smistad – Tlf: 928 00 238 – stig@matpartner1.no

 

Salg- og markedsansvarlig

Bjørn Vidar Faaren – Tlf: 941 74 910 - bjorn@matpartner1.no 

 

 

 

Besøk oss her

Vis større kart