Kontakt oss


Det er vi som overrasker lidenskapelige matelskere.

 

Matpartner AS
Hofstadvegen 89, 7224 Melhus
Tlf: 72 83 11 15 – Fax: 72 83 14 33
firmapost@matpartner1.no


Daglig leder
John Forseth – Tlf: 926 07 432 – john@matpartner1.no

 

Personal- HMS- og kvalitetsleder
NK Daglig leder
Janne Haugdal – Tlf: 950 25 234 – janne@matpartner1.no

 

Driftsleder
Yngve Hansen – Tlf: 920 24 332 – yngve@matpartner1.no

 

Produksjonssjef
Roy Johansen – Tlf: 994 65 370 – roy@matpartner1.no

 

Ekspedisjonssjef
Ulf Johansen – Tlf: 481 68 443 – ulf@matpartner1.no

 

Økonomi- og administrasjonssjef
Anne Cathrine Sandnes - Tlf: 915 89 980 - anne.cathrine@matpartner1.no

 

Produkt- og utviklingssjef

Ole Morten Hansen – Tlf: 489 93 887 – ole@matpartner1.no

 

Teknisk sjef
Stig Smistad – Tlf: 928 00 238 – stig@matpartner1.no

 

Salg dagligvare, Midt-Norge

Marius Hummelvoll – Tlf: 456 66 936 – marius@matpartner1.no

 

 

Besøk oss her

Vis større kart